Diszponens / Beszerző munkatárs (m/w/d)

Feladatok

  • Új ügyfelek szerzése sokoldalú szolgáltatásainkhoz az értékesítési területen telefonos akvizíció és ügyféllátogatások révén.
  • A meglévő ügyfelek folyamatos támogatása
  • A teljes kiválasztási folyamatért való felelősség
  • Az alkalmazottak felügyelete a felmerülő személyzeti kérdések tekintetében, pl. bevetés-tervezés, szabadságok, betegség és fegyelmi ügyek kezelése.

Követelmények

  • Befejezett képzés vagy tanulmányok
  • A személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-kölcsönzés területén szerzett ismeretek kötelezőek.
  • Erős kommunikációs készség és asszertivitás
  • A munkaerő-felvétel kihívásainak alapvető megértése és a munkaerő-gazdálkodás iránti érdeklődés.
  • B osztályú vezetői engedély
  • Az MS-Office magabiztos kezelése
  • Független és strukturált munkavégzés, valamint csapatszellem

Feltételek

  • vonzó fizetés
  • jutalék és egy céges autó (középkategóriás) magáncélú használatra
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Állandó, teljes munkaidős állás
  • kedves kollégák és érdekes tevékenységek nagyon jó munkahelyi légkörrel
  • Továbbtanulási és képzési lehetőség
bild
bild

Adatvédelmi tájékoztató

Ez a weboldal külső komponenseket használ, mint például az OpenStreetmaps, amelyek segítségével adatokat gyűjthetünk az Ön viselkedéséről. Datenschutzinformationen