Csőszerelők (m/w/d)

Feladatok

  • Rajzok és tervek olvasása
  • Csővezetékek és szerkezetek összeszerelése és szétszerelése
  • Szerelvények, szelepek, tolózárak, szivattyúk, mérőműszerek és szűrők összeszerelése
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Minőségi ellenőrzés az üzem befejezése után
  • Munkagépek (daru, targonca, emelőplatform) üzemeltetése
  • alkatrészek szétszerelése, tisztítása és összeszerelése
  • karimás csatlakozások összeszerelése
  • csövek méretre vágása
  • csőhossz számítása
  • tervek ellenőrzése

Követelmények

  • Csőszerelői, ipari gépész, fémipari szakmunkás végzettség vagy többéves tapasztalat e szakmákban.
  • Műszaki rajzok olvasása és végrehajtása
  • Képzett kézműves munka, önálló és megoldásorientált munkavégzés, magas szintű megértés és minőségtudatosság.
  • Utazási hajlandóság / összeszerelési hajlandóság

Feltételek

Képesítés és munkatapasztalat szerint, megállapodás szerint.

bild
bild

Adatvédelmi tájékoztató

Ez a weboldal külső komponenseket használ, mint például az OpenStreetmaps, amelyek segítségével adatokat gyűjthetünk az Ön viselkedéséről. Datenschutzinformationen